fotečky kraviček

30. prosince 2007 v 13:07 |  kravičky
mno tak deme na to ale upozorňuju že to bude dlooooooooooooooooouhý
o prázdninách sem byla na návštěvě u dědečka který žije na vesničce a chová tam zviřátka (o některých z nich ještě písnu např. o pejskovi a králíčkách). mno a v vedlejší vesnici je tetička která pracuje v kravíně, a ptž miluju kravičky tak sme se tam vypravili na vílet. mno a tady už jsou fotky. jo a eště něco v tamějšim kravíně používají moderní techniku na dojení flekatých slečen, tak vám to u fotek popíši jak to vypadá!!!
frajerka že? jak vidíte na pozadí kravičky leží vedle sembe na molitanových (nebo jakých já nwm sem to něak nezkoumala) podložkách

zezadu jo zezadu ;)
stračena a černoušek, jedním slovem - krása
ta má něakej vržednej kukuč nezdá se vám?
mno a to co vidíte v pozadí nejni nic jinýho než "dojící strojek". a ptž jsou kravičky moooooc chytrý tak se naučí stát frontu před dojičem, než na ně přijde řada. a jak to poznají? jednoduše! takovej kolotoč (jako je v supermarketech na začátku prodejny) je pustí dovnitř zatím co z druhé strany vychází již podojená kravka. a aby se nebály (bo aby se nenudily) mají kravičky u dojítka papáníčko. a jak to všechno fudguje? no prostě, když bůčice vejde tak se k ní přiblíží takový omejvátko, který jí očistí ceciky, aby je neměla špinavý a poněm přijdou na scénu 4 přísavky které v sobě mají něaký lejzr či co a tím zjistí kde se nachází onen cecik. no a když ho najde, tak se na něj přichytne a dojí a dojí a dojí dokud nepodojí. no a pak přijde další slečna a znouvu a znovu se to celé opakuje.
tak tahle sviňka do nebohého stroje pořádně kopala ale on stejně vyhrál ;)
jezus ten její kukuč mě vždycky dostane na kolena
mno a tady už je omladina xD
tak co? líbilo se vám to????? snad jo!!!
mno a málem bych zapoměla! kravičky tam měli eště takový drbátka, který taky něakym lejzrem či čim zjistily že pod nima je kravička a začalo se to točita kávů drbat na zádčkách. ty se prej nikdy nezastavý (ty drbátka)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mno... kdo? jaký jméno? XD mno... kdo? jaký jméno? XD | 6. dubna 2008 v 18:21 | Reagovat

Ahoj prosimtě mám dotaz... O:) Mohla bys mi poradit, jak jsi nastavila, že máš pozdaí a hejbe se ti jenom ten text, a ne i to pozadí .... ??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama