týrání koníků

8. ledna 2008 v 17:41 |  TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Na stránce www.utulekprokone.vys.cz uvidíte hrozné věci !!!! POMOZTE KONÍM !!!!! Mrkněte na tohle video a připravte si kapesník!!!!!!

A další "perla" od lidí (....), kteří si neumí vážit tak výmečných zvířat jko jsou koně!!!
A na konec jednu "bombu".....TEROR!!! ...Rodeo je americkou tradicí a spoustu lidí si ho většinou několikrát do roka "užije"....Jsou slepí?? A co takoví ochránci zvířat? Vadí jim že támhle někde někdo projde a zašlápne broučka...vím je to také zvíře, ale neměli by se spíš zmyslet nad nečím důležitějším..., třeba Americkým ródeem nebo ilegálními převozy koní do Polských jatek? Není přece jenom kůň důležitější, než-li nejaký ubohý brouček...ŘEKNĚTE SVŮJ NÁZOR!!! Napište ho do komentářů a nebo na e-mail konculove@seznam.cz STOP!! zbíjení, teroru STOP!!
A pro další ukázku tu máme "cestu na smrt", opět převozy koní do polska přez ČR..... http://www.svobodazvirat.cz/cestanasmrt.html
Každým rokem je asi 40 tis. živých koní vyvezeno z Polska do Itálie na jatka. Trasa může být až 2 500km dlouhá, táhne se přes 5 zemí včetně ČR a trvá až 5 dní. Takto dlouhá trasa by byla i při zajištění dobrých podmínek pro koně velice náročná. Se zvířaty je navíc během cesty nakládáno velmi krutě. Často jsou porušovány předpisy, které ukládají přestávky na odpočinek, krmení a napojení zvířat. Výjimečná nejsou ani zranění zvířat, způsobená nevhodnými či zastaralými kamiony, potyčkami mezi zvířaty i nevhodným zacházením při nakládání zvířat.
To vše se děje naprosto zbytečně a jen kvůli italským spotřebitelům, kteří požadují čerstvé koňské maso.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama